APEKOL

Prowadzimy sprzedaż, montaż, oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych,
pomp ciepła oraz rekuperacji.

 

Czyszczenie i odgrzybianie, serwis klimatyzacji – Katowice – Śląskie

Kompleksowe czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji na terenie Katowic to usługi, które regularnie wykonujemy u naszych klientów. Pozwala to wydłużyć żywotność i niezawodność urządzeń klimatyzacyjnych. Cykliczny serwis jest jednocześnie gwarancją czystości i świeżości powietrza – bez bakterii, drobnoustrojów i pyłów zawieszonych.

Osadzanie się zanieczyszczeń na filtrach utrudnia przepływ tlenu przez instalację. Powoduje to szereg niekorzystnych zjawisk – niższą wydajność chłodzenia, większy pobór energii i przede wszystkim gorszy mikroklimat wewnątrz pomieszczeń.

Skuteczna konserwacja i serwis urządzeń klimatyzacyjnych

Wieloletnie doświadczenie naszego profesjonalnego zespołu jest gwarancją skutecznej konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych. Używamy tylko sprawdzonych, atestowanych środków czyszczących i odkażających. Dzięki temu uzyskujemy bardzo dobre efekty w czyszczeniu i odgrzybianiu klimatyzacji w krótkim czasie, nawet przy zaniedbanych instalacjach. Jednocześnie stosowane substancje są niegroźne dla zdrowia ludzi i zwierząt. Mają właściwości:

  • wirusobójcze – zabijają wirusy takie jak Polio czy Adeno,
  • bakteriobójcze – usuwają kolonie szczepów bakterii Legionella i Escherichia Coli,
  • grzybobójcze – zwalczają grzyby, m.in. Candida Albicans.

Zastosowanie środków niweluje również uciążliwe, nieprzyjemne zapachy, skutecznie neutralizując m.in. swąd dymu papierosowego. Pozwalają na zachowanie odpowiednich standardów mikrobiologicznych urządzeń techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

Preparaty wykorzystywane w naszych realizacjach są w pełni bezpieczne – nie zawierają związków łatwopalnych i agresywnych dla górnych dróg oddechowych. Specjalna technologia aerozolu gwarantuje ich szybkie dotarcie i dokładną penetrację instalacji.

Dlaczego warto czyścić i odgrzybiać klimatyzatory w Katowicach?

Proces czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji w Katowicach należy wykonywać regularnie. W takich rejonach jak aglomeracja górnośląska, elementy filtrujące tych urządzeń są szczególnie narażone na zanieczyszczenia i pyły zawieszone, które obniżają ich wydajność i żywotność. Dlaczego warto konserwować klimatyzatory systematycznie?

  • Gwarantuje to czystość powietrza, którym oddychamy.
  • Niwelujemy w ten sposób uciążliwe zapachy.
  • Proces likwiduje bakterie, wirusy i grzyby w kanałach wentylacyjnych.
  • Podnosimy niezawodność całej instalacji.

Zaleca się czyścić klimatyzatory regularnie, co 3 miesiące. Usuwamy dzięki temu kurz, pyły i zabrudzenia oraz zachowujemy czystość mikrobiologiczną systemu.

Istnieje również możliwość wykonania usługi przy pomocy naturalnie występującego w przyrodzie ozonu, podanego w bardzo wysokim stężeniu. Ozonowanie w skuteczny sposób dezynfekuje każdą przestrzeń i niweluje odory. Niszczy także występujące w urządzeniach oraz ich filtrach alergeny.

Profesjonalny serwis urządzeń klimatyzacyjnych na terenie Katowic

Skuteczny i profesjonalny serwis instalacji klimatyzacyjnych wymaga dużej wiedzy na temat dostępnych metod konserwacji oraz specjalistycznego sprzętu i preparatów, które gwarantują bezpieczne i efektywne czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji.

Jeżeli potrzebujesz firmy, która kompleksowo wykona usługi konserwacyjne klimatyzatorów i urządzeń techniki wentylacyjnej w Twoim domu, biurze lub zakładzie przemysłowym – nie wahaj skontaktować się z nami! Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakupie sprzętu.


Napisz do nas !

APEKOL Sp. z o.o.

ul. Lwowska 38

40-389 Katowice

+48604967275

+48324401557

Numer KRS: KRS 0000964183
Numer REGON: 521636878
Numer NIP:954-283-86-61
Kapital zakładowy:5 000,00 ZŁ
Status:Aktywna Forma prawna:
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sąd:
Katowice (KA), VIII wydział
 
Sygnatura:
KA.VIII NS-REJ.KRS/9797/22/50