APEKOL

Prowadzimy sprzedaż, montaż, oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych,
pomp ciepła oraz rekuperacji.

 

Montaż klimatyzacji – Śląskie, Śląsk, Katowice

Oferujemy fachowy i tani montaż klimatyzacji na terenie Katowic, jak i całego Śląska. Zakupione u nas urządzenia instalujemy w dowolnych budynkach, zarówno mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej czy zakładach przemysłowych.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiedniego sprzętu. Montujemy jedynie sprawdzone rozwiązania renomowanych marek. Gwarantujemy zatem wysoką wydajność i niezawodność naszych systemów. Zajmujemy się także wsparciem posprzedażowym oraz okresowymi przeglądami serwisowymi.

Szybki i solidny montaż instalacji klimatyzacyjnych na Śląsku

Nasze usługi wykonujemy szybko i solidnie, i zawsze dochowujemy ustalonych z klientem terminów realizacji inwestycji. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy, montując tysiące kompleksowych systemów na terenie całej Polski, pozwala nam na indywidualne podejście i podjęcie się wykonania nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Do montażu klimatyzacji na terenie Śląska wykorzystujemy najlepsze produkty i elementy instalacyjne od zaufanych dostawców. Nasza perfekcyjnie przeszkolona kadra to doświadczeni monterzy, którzy dbają o każdy szczegół, co gwarantuje, że dostarczane systemy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i są wysoce niezawodne.

Oferowane instalacje, nim oddamy je do użytku, przechodzą szereg testów. Dzięki temu możesz być pewien, że stajesz się użytkownikiem w pełni funkcjonalnego i hermetycznego układu, który jest wolny od nieszczelności i nie będzie wymagał żadnych poprawek. To gwarancja oszczędności na czynniku chłodzącym, który często wycieka, gdy system realizuje niedoświadczony zespół.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług montażu klimatyzacji?

Nasi montażyści i serwisanci to wysokiej klasy specjaliści mający wieloletnie, bogate doświadczenie w branży techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Odpowiednie kwalifikacje, które stale podnosimy biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, to niejedyne zalety korzystania z usług przedsiębiorstwa APEKOL. Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Zajmujemy się kompleksowym procesem wdrożenia – od projektu po realizację.
  • Oferujemy fachowe doradztwo w wyborze urządzeń i elementów systemów kondycjonowania powietrza.
  • W naszym asortymencie są produkty renomowanych marek.
  • Zapewniamy specjalistyczny serwis i regularne przeglądy techniczne.
  • Nasze rozwiązania charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i rzetelnemu podejściu oferowane instalacje są niezawodne w długim okresie, a jednocześnie ciche i wydajne. Dzięki nim utrzymasz odpowiednią temperaturę i wilgotność wewnątrz pomieszczeń, zapewniając sobie i swoim gościom komfort termiczny.

Skorzystaj z naszego serwisu montażu klimatyzatorów w Katowicach

Prowadzimy profesjonalny serwis montażu klimatyzacji na terenie Katowic, jak i całej aglomeracji górnośląskiej. Z naszych usług skorzystały już tysiące klientów biznesowych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Zawsze oferujemy fachowe doradztwo i kompleksową opiekę nad przebiegiem inwestycji – od opracowania solidnego projektu, przez wykonawstwo, aż po opiekę serwisową.

Napisz do nas !

APEKOL Sp. z o.o.

ul. Lwowska 38

40-389 Katowice

+48604967275

+48324401557

Numer KRS: KRS 0000964183
Numer REGON: 521636878
Numer NIP:954-283-86-61
Kapital zakładowy:5 000,00 ZŁ
Status:Aktywna Forma prawna:
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sąd:
Katowice (KA), VIII wydział
 
Sygnatura:
KA.VIII NS-REJ.KRS/9797/22/50