APEKOL

Prowadzimy sprzedaż, montaż, oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych,
pomp ciepła oraz rekuperacji.

 

Naprawa i serwis klimatyzacji – Katowice, Śląsk, Śląskie

Nasza firma z siedzibą w Katowicach prowadzi profesjonalny serwis klimatyzacji i urządzeń techniki wentylacyjnej. Świadczymy kompleksowe, całodobowe usługi usuwania usterek systemów kondycjonowania powietrza na terenie obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej, jak i placówek medycznych czy zakładów przemysłowych.

Wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z klimatyzatorami i elementami filtrującymi sprawia, że jesteśmy w stanie w krótkim czasie usunąć każdą awarię. Dysponujemy zarówno bogatym zapleczem narzędziowym, jak i magazynem części zamiennych.

Szybki i tani serwis klimatyzacji – atrakcyjny cennik!

Bardzo ważnym aspektem bieżącego utrzymania klimatyzacji w Katowicach jest jej regularny serwis. Mamy atrakcyjny cennik usług z zakresu czyszczenia, odgrzybiania oraz przeglądów technicznych klimatyzatorów. Przy stałej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować korzystne zniżki.

Wspomniane zabiegi pozwalają na utrzymanie systemów techniki klimatyzacyjnej w odpowiedniej czystości mikrobiologicznej. Wymiana filtrów i oczyszczanie kanałów specjalistycznymi preparatami dezynfekującymi zapobiega rozwojowi groźnych bakterii i grzybów. Usuwa również alergeny, które są niekorzystne szczególnie dla osób uczulonych, przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Oferowane przez nas usługi zapewniają także wysoką wydajność i niskie zużycie energii sprzętu do kontroli temperatury i wilgotności we wnętrzach biur i mieszkań. Gwarantują odpowiedni komfort termiczny i jakość powietrza. Systematyczne wykonywanie przeglądu co 3-6 miesięcy redukuje ryzyko awarii i pozwala na optymalną pracę urządzeń.

Profesjonalna naprawa urządzeń klimatyzacyjnych w Katowicach

Wśród naszych usług jest profesjonalna naprawa klimatyzacji na terenie Katowic i całego Śląska. Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Zajmujemy się nie tylko naprawianiem urządzeń, lecz kompleksowymi wdrożeniami i opieką nad inwestycją.
  • Gwarantujemy fachowe wsparcie naszych specjalistów już na etapie kupna klimatyzatora.
  • Wykonujemy zaawansowane projekty instalacji, a zarazem oferujemy ich profesjonalne wykonawstwo.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam podejmować się najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń.

Prowadzimy działalność na terenie obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej, serwerowni, hoteli i restauracji, placówek medycznych, hal magazynowych, zakładów przemysłowych oraz banków i lokali rozrywkowych.

Zajmujemy się również sprzedażą i montażem pomp ciepła wykorzystujących nowoczesne technologie i odnawialne źródła energii do ogrzewania budynków. Innowacyjne rozwiązania pozwalają jednocześnie na chłodzenie pomieszczeń w trakcie gorącego lata. Są ekologiczne i spełniają wszelkie normy i przepisy BHP.

Doświadczony serwis naprawy instalacji klimatyzacyjnych na Śląsku

Komfort termiczny i czyste powietrze w pomieszczeniach może zapewnić tylko wydajna i prawidłowo eksploatowana klimatyzacja. Nasz profesjonalny serwis w Katowicach oferuje szereg usług, które pozwalają utrzymać klimatyzatory, filtry i elementy instalacji w dobrej kondycji przez wiele lat. Jeżeli poszukujesz doświadczonego zespołu serwisantów urządzeń techniki klimatyzacyjnej – nie wahaj się z nami skontaktować!

Napisz do nas !

APEKOL Sp. z o.o.

ul. Lwowska 38

40-389 Katowice

+48604967275

+48324401557

Numer KRS: KRS 0000964183
Numer REGON: 521636878
Numer NIP:954-283-86-61
Kapital zakładowy:5 000,00 ZŁ
Status:Aktywna Forma prawna:
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sąd:
Katowice (KA), VIII wydział
 
Sygnatura:
KA.VIII NS-REJ.KRS/9797/22/50