APEKOL

Prowadzimy sprzedaż, montaż, oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych,
pomp ciepła oraz rekuperacji.

 

Pompy ciepła – Katowice, Śląsk, Śląskie

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne pompy ciepła, które montujemy w Katowicach, jak i na terenie całej Polski. Dostępne rozwiązania dedykujemy zarówno odbiorcom komercyjnym, jak i prywatnym. Poza sprzedażą produktów zapewniamy również specjalistyczną analizę geologiczną oraz zapotrzebowania ciepła.

Niskotemperaturowe instalacje ogrzewania budynków to miejsca, gdzie najczęściej stosowane są oferowane konstrukcje. Warto pamiętać, że są one w stanie pełnić funkcję chłodzącą w trakcie upalnego lata, co dodatkowo rozszerza ich funkcjonalność.

Profesjonalny asortyment pomp ciepła w Katowicach

Dysponujemy szerokim asortymentem rozwiązań techniki grzewczej, które umożliwiają ogrzewanie budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej, dzięki nowoczesnym, odnawialnym źródłom energii. Są tanie, a zarazem niezawodne.

Usługi montażu naszych produktów odbywają się zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami BHP. Oddawane do użytku instalacje są zatem w pełni bezpieczne. W zakresie dostarczania specjalistycznych pomp ciepła obsługujemy klientów z Katowic i Śląska.

Dlaczego warto wybrać naszą pompę ciepła?

Każdy nasz produkt charakteryzuje się wysoką żywotnością i stosunkowo niską ceną. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszego asortymentu?

  • Pompy są wykonane z nowoczesnych, wydajnych komponentów.

  • Stanowią niezawodne źródło ciepła.

  • Mogą ogrzewać również wodę pitną w domach.

  • Zaprojektowano je do pracy w chłodnym, umiarkowanym klimacie.

  • Charakteryzują się cichym i bezwibracyjnym działaniem.

  • Pozwalają na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Oferowane rozwiązania stanowią zaawansowane systemy, które wykorzystują ekologiczną energię odnawialną. Produkowane ciepło pochodzi z zasobów wodnych, powietrznych lub gruntowych, a więc niewyczerpalnych źródeł.

Wydajne i tanie pompy ciepła dla mieszkańców Katowic

Prowadzimy sprzedaż oraz usługi serwisu i montażu wydajnych, a zarazem bardzo tanich pomp ciepła dla mieszkańców Katowic i okolicznych miejscowości. Wykonujemy kompleksowe prace wdrożeniowe – od fazy obliczeniowej i projektowej, przez instalację, aż po obsługę serwisową i pogwarancyjną. Jeżeli szukasz fachowego zespołu instalatorów techniki grzewczej – skorzystaj z naszego doświadczenia!

Napisz do nas !

APEKOL Sp. z o.o.

ul. Lwowska 38

40-389 Katowice

+48604967275

+48324401557

Numer KRS: KRS 0000964183
Numer REGON: 521636878
Numer NIP:954-283-86-61
Kapital zakładowy:5 000,00 ZŁ
Status:Aktywna Forma prawna:
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sąd:
Katowice (KA), VIII wydział
 
Sygnatura:
KA.VIII NS-REJ.KRS/9797/22/50