APEKOL

Prowadzimy sprzedaż, montaż, oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych,
pomp ciepła oraz rekuperacji.

 

Klimatyzatory, klimatyzacja domowa, do mieszkania – Katowice, Śląsk, Śląskie

Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i profesjonalny serwis urządzeń techniki wentylacyjnej na terenie Katowic. Klimatyzacja to rozwiązanie, które staje się coraz popularniejsze w domach mieszkalnych, jak i niewielkich biurach. Urządzenia te wymagają jednak fachowego doradztwa na etapie wyboru, jak i specjalistycznego serwisu posprzedażnego.

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę na temat sprzętu kontrolującego temperaturę i jakość powietrza w pomieszczeniach. Dzięki temu możemy zagwarantować, że zakupione, zamontowane i serwisowane przez nas systemy charakteryzują się wysoką wydajnością i niezawodnością przez cały okres eksploatacji.

Wydajne i tanie klimatyzatory do domu i biura

Oferujemy bardzo wydajne, a zarazem tanie klimatyzatory dedykowane do zastosowań zarówno w domach jednorodzinnych, jak i biurach czy halach magazynowych. Zajmujemy się kompleksową opieką nad inwestycją – niezależnie od jej rozmiaru – wdrażamy, montujemy i wykonujemy przeglądy techniczne urządzeń. Dzięki współpracy z nami możesz cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu przez cały rok. Wśród naszych realizacji są również montaże na terenie:

 • sklepów wielkopowierzchniowych,

 • galerii handlowych,

 • kawiarni, hoteli i restauracji,

 • nowoczesnych biurowców,

 • gabinetów lekarskich,

 • szpitali i placówek medycznych,

 • siedzib urzędów i instytucji.

Usługi, które świadczymy, wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, dochowując założonych terminów. Nierzadko wdrożenia kończymy przed ustalonym czasem. Zapewniamy, że nasze systemy są bezpieczne dla alergików i osób ze schorzeniami płuc oraz górnych dróg oddechowych.

Czy klima poprawi jakość powietrza w mieszkaniu na terenie Katowic?

W dużych miastach i ośrodkach przemysłowych, takich jak Katowice, klima jest nie tylko elementem wyposażenia pomagającym utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Zastosowanie specjalnych filtrów pozwala na wydajne usuwanie zanieczyszczeń obecnych w powietrzu. Jakie są jeszcze zalety systemów kondycjonowania powietrza?

 • Łatwa kontrola mikroklimatu we wnętrzu mieszkania.

 • Zapewnienie idealnych warunków do pracy i relaksu.

 • Odpowiednia wilgotność, bez efektu tzw. zaduchu.

 • Poprawa samopoczucia i jakości snu.

 • Znaczna redukcja kurzu unoszącego się w pokojach.

Nowoczesne technologie gwarantują niskie koszty zużycia energii, a innowacyjne rozwiązania pozwalają na traktowanie poszczególnych pomieszczeń jako osobnych stref (system multisplit), dzięki czemu możesz różnicować temperatury w zależności od potrzeb. Istnieje również możliwość wydajnego ogrzewania przy pomocy systemów klimatyzacyjnych.

Klimatyzacja i systemy techniki wentylacyjnej w Katowicach

Najwyższej jakości obsługa i wysokiej klasy klimatyzatory – to wszystko oferujemy naszym klientom w Katowicach, jak i na terenie całego Górnego Śląska. Zapewniamy fachowe wsparcie w wyborze odpowiedniego rozwiązania i profesjonalny projekt.

Zajmujemy się również montażem urządzeń, jak i ich późniejszym serwisem oraz okresowymi przeglądami technicznymi. Oferujemy też czyszczenie i odgrzybianie instalacji. Jeżeli szukasz solidnej firmy, która zamontuje klimatyzację w Twoim domu – skorzystaj z naszych usług!

Napisz do nas !

APEKOL Sp. z o.o.

ul. Lwowska 38

40-389 Katowice

+48604967275

+48324401557

Numer KRS: KRS 0000964183
Numer REGON: 521636878
Numer NIP:954-283-86-61
Kapital zakładowy:5 000,00 ZŁ
Status:Aktywna Forma prawna:
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sąd:
Katowice (KA), VIII wydział
 
Sygnatura:
KA.VIII NS-REJ.KRS/9797/22/50